Kärukatted / Koormakatted – hoiavad käru sisemuse puhtana ja pikendavad käru eluiga. Transpordi puhul väiksem tuuletakistus ning säästlikum kütusekulu. Kärus olevad asjad on ilmastiku eest kaitstud.

Basseinikatted – võimaldavad hoida puhtana nii basseini, kui selles olevat vett.

Liivakastikatted – aitavad hoida liivakasti liiva puhta ja kuivana ning loomade eest kaitstuna.

Aiamööblikatted – aitavad kaitsta teie mööblit vihma, lume, päikese ja muude kahjustuste eest siis, kui te seda ei kasuta.

Paatide- ja kaatritekatted – aitavad hoida paati puhtana ning paadis olevaid asju ilmastiku eest kaitstuna. Lisaks on paadi transpordi puhul väiksem tuuletakistus ning säästlikum kütusekulu.

Vahekardinad tööstustes ja ladudes – võimaldavad tekitada ruumi erinevaid sektsioone. Kasutatakse näiteks spordisaalides, pesulates, tööstustes, laoruumides jne.

Laokardinad – võimaldavad tekitada ruumi erinevaid sektsioone. Näiteks statsionaarsed kardinad, liugsüsteemidel laokardinad. Kardinate valmistmisel saame kasutada ka võrku, mis laseb läbi õhku kuid mitte vihma ega lund.

Põrandakatted – PVC põrandakatete paigaldus.

Tentide parandus – parandame katkise tendi teile sobilikus kohas.

Erilahendused – näiteks avade sulgemised hooajaväliseks ajaks. Kasutatakse näiteks garaažide, viljahoidlate, laoruumide jne sulgemiseks. Spordimatid

Saada hinnapäring

    Nimi:*

    E-mail:*

    Sisu:*